Kim jesteśmy

Inssue Technologies należy do Grupy Fideltronik zajmującej się m.in. rozwojem i wdrażaniem kompleksowych projektów z dziedziny nowych technologii. Nasi inżynierowie posiadają 30-letnie doświadczenie  w obszarze elektroniki i badań R&D. Kluczowi specjaliści z branży ubezpieczeń mają ponad 20-letnie doświadczenie zarówno w sferze dystrybucji polis jak i procesów aktuarialnych. Nasze rozwiązania pracują w chmurze obliczeniowej Microsoft Azure, co gwarantuje stabilność, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość usług.

Prace nad projektem INSSUE rozpoczęliśmy w 2016 roku od przygotowania autorskiego rejestratora danych z pojazdów oraz bazy danych, które stały się zalążkiem idei dzisiejszego INSSUE Intelligence. W 2017 roku INSSUE zyskało finansowanie w wymiarze 3 milionów złotych na cele rozwojowe oraz nowoczesne zaplecze R&D w Krakowie zatrudniające wysokiej klasy specjalistów z obszaru Sztucznej Inteligencji, Internetu Rzeczy i elektroniki.

Partnerzy

Współczesny biznes czerpie z wielowymiarowej współpracy z partnerami. Zespół projektowy INSSUE pracuje z partnerami technologicznymi w obszarach projektowania, kodowania, testowania, prototypowania i produkcji elektroniki. Współpraca z ekspertami rynku ubezpieczeń pozwala nam czerpać rzetelną  wiedzę dotyczącą zagadnień aktuarialnych, przepisów prawa oraz zjawisk rządzących rynkiem ubezpieczeń w Polsce.

Klienci

Partnerzy technologiczni

Media